Tenda (shatora) tavolina karrika me qira ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Vushtrri ,Mitrovice

Publikuar më 17 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 14424 | ID: #2102
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044213036
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

Përshkrimi

Japim tenda me qira per dasma syneti panaire si dhe qdo ahenxhe familjare.Tendat jan te madhesive
te ndryshme.Tansporti dhe montimi jan gratis.Tendat i japim ne Prishtine Fushekosove Kastriot Podujeve Vushtrri Mitrovice si dhe ne pjese tjera te Kosoves sipas marreveshjes.
Per hollesi tjera kontakto ne numrin e Tel 044 21 30 36
Mund te na gjeni edhe ne Facebook TENDA ME QIRA


Info:
Emri Juaj: Xhabir Jashari
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes enterierin

Shes enterierin

Kosovë, Prishtinë
3,000.00€
Tenda (shatora) tavolina karrika me qira ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Vushtrri ,Mitrovice

Tenda (shatora)...

Kosovë, Prishtinë
Mundësi punësimi në Holandë

Mundësi punësimi...

Kosovë, Prishtinë
MEDIKAMENTE PER SEX VIMAX, TURBO MAX, etj

MEDIKAMENTE PER...

Kosovë, Prishtinë
150.00€This page took 0.055359 seconds to load. Memory usage: 5.98 M