Tenda Tavolina Karrika me Qira Tel 044213036 ne Prishtine ,Fushekosove Kastriot

Publikuar më 04 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 4606 | ID: #2112
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044213036
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Fushë Kosovë

Përshkrimi

Japim tenda me qira per Dasma Party Muzike si dhe qdo Feste Familjare.
Tendat jan te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe deshirave te juaja.
Ju mireprsim .Na kontaktoni ne Tel 04421 30 36
Mund te na gjeni edhe ne Facebook
TENDA ME QIRA


Info:
Emri Juaj: Xhabir Jashari
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Lëshojmë  me qira lokalin në Ulpian   D8 përball spitaleve me 50 m2 e përshtatshme për ordinancë, barnatore etj.... çmimi 350 tel. 044 312 215.

Lëshojmë me...

Kosovë, Prishtinë
400.00€
Tenda Tavolina Karrika me Qira Tel 044213036 ne Prishtine ,Fushekosove Kastriot

Tenda Tavolina...

Kosovë, Fushë Kosovë

Objekt Biznezi

Shqipëri, Fier
2,000.00€
Tenda (Shatora) Tavolina Karrika me Qira ne Prishtinë,Fushkosovë,Kastriot,Vushtrri,MitrovicTel 044213036

Tenda (Shatora)...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.057292 seconds to load. Memory usage: 5.93 M