Tenda (shatora) tavolina karrika me qira 044 213 036 ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Vushtrri ,Mitrovice

Publikuar më 17 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 4811 | ID: #3410
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044 213 036
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Fushë Kosovë

Përshkrimi

Japim tenda tavolina karrika me qira per Dasma ,syneti ,Muzik,Koncerte,Panaire si qdo feste familjare
Tendat jane te qdo lloje madhesie sipas deshires dhe nevojes.
Tendat i japim ne Prishtine dhe rrethin Fushekosove dhe rrethin Kastriot dhe rrethin Mitrovice dhe rrethin
Vushtrri dhe rrethin si dhe ne vendet tjera sipas nevojes dhe porosise
Per Info dhe rezervime Ju lutemi kontaktoni ne Tel 044 213 036
Mund te na gjeni edhe ne Facebook TENDA ME QIRA


Info:
Emri Juaj: Xhabir Jashari
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

leshohet me qira lokali

leshohet me qira...

Kosovë, Prizren
350.00€
leshohet me qira lokali

leshohet me qira...

Kosovë, Prishtinë
350.00€
Lëshojmë  me qira lokalin në Ulpian   D8 përball spitaleve me 50 m2 e përshtatshme për ordinancë, barnatore etj.... çmimi 350 tel. 044 312 215.

Lëshojmë me...

Kosovë, Prishtinë
400.00€
Tenda (shatora) tavolina karrika me qira 044 213 036 ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Vushtrri ,Mitrovice

Tenda (shatora)...

Kosovë, Fushë KosovëThis page took 0.052772 seconds to load. Memory usage: 6.03 M