Ofert per bashkatdhetar

Publikuar më 26 Jun, 2018 | Numri i Vizitave: 1707 | ID: #5381
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049 105 203
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Mati-1
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   2
Sipërfaqja:   80 m2

 

Përshkrimi

Blej edhe ti banesen tende me oferten me te mire ne treg paguaj vetem 20% me lidhje te kontrates dhe pjesen tjeter me rata .
Modelet e banesave jane :
Banesa: 60 m2 Me nje dhome gjumi dhe Salloni me kuzhine Banesa
:73 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Sallon me kuzhine Banesa:
79 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine Banesa:
81 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine Banesa:
83 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine Banesa:
87 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine Banesa:
91 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine Banesa:
115m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine Banesa:
119m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine.
Dizajni mund te behet komplet sipas shijes suaj, ne menyre qe te kete nje komoditet maksimal ne çdo kohe dhe stine te vitit.Perparsi e kesaj banese eshte qendrimi ditor me tri pjese xhami, sistemi I hapur me banje te madhe dhe depo.
Adresa: Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Ju mirepret: ‪#‎Liridona‬ Mustafa
049 105 203


Info:
Emri Juaj: liridona
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Përfitoni nga OFERTAT tona, bleni banes vetëm me 1500 euro në kontratë

Përfitoni nga...

Kosovë, Prishtinë
Shitet Banese 2+1 Shengjin

Shitet Banese 2+1...

Shqipëri, Lezhë
51,000.00€
Mos Paguaj Qera , Paguaj Banesen Tende

Mos Paguaj Qera ,...

Kosovë, Prishtinë
820.00€
Banesa 59.06m2, Model Slovenia Invest-Prishtine

Banesa 59.06m2,...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.033116 seconds to load. Memory usage: 5.79 M