Tenda me QIRA ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Vushtrri Mitrovicë Tel 044 213 036

Publikuar më 26 Jul, 2017 | Numri i Vizitave: 455 | ID: #5437
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044 213 036
Lloji i shpalljes:   Ofron
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Fushë Kosovë

Përshkrimi

Japim Tenda me QIRA per Dasma Syneti Panaire si qdo feste familjare
Tendat Jane prodhim gjerman Te cilesise se larte
Tendat Jane Te madhesive Te ndryshme Sipas nevojes dhe porosise
Per Info dhe rezervime Kontakto
Xhabir Jashari
Tel.044 213 036
Ju mirëpresum


Info:
Emri Juaj: Xhabir Jashari
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Intervistues/e telefonik në gjuhën Franceze, Holandeze dhe Gjermane

Intervistues/e...

Kosovë, Prishtinë

SHITEN TROJE në...

Kosovë, Gjakovë
3,800.00€
Tenda me QIRA ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Vushtrri Mitrovicë Tel 044 213 036

Tenda me QIRA ne...

Kosovë, Fushë Kosovë
Kondicionera ne shitje

Kondicionera ne...

Kosovë, Prizren
120.00€This page took 0.045382 seconds to load. Memory usage: 5.23 M