Shitet Pllac ne Ulqin - Pllazha e Madhe Copa Cabana

 45,000.00€

Publikuar më 21 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 2014 | ID: #5535
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Vendi:   Ulqin

Përshkrimi

Shitet plac ne Shtoj te Ulqinit perballe plazhes madhe Capa Cabana me shtepi te filume deri ne plocen e pare.
Shkallet, rryma dhe uji jane te rregulluara. Gjendet nder kishen katolike ne drejtim te Ades lumit Bojana hymja
e Shejs nga asfalti Quks mbas dy objekteve te larta. Dokumentet jane te rregulluara, vete jam pronari, e mudshme menjeher
te jap kontrate, pllaci eshte 300m2, shtepja 10 me 9,cmimi 45000 € lagja shume e qete, shtepija e pabanushme, poashtu ne
te njeten rruge shes plac prej 750 m2 eshte i paster i rrafshet pa asnjefar objekti. Nese jeni te interesuar ka vend per
bisedim edhe cmim,po ashtu ka mudsi pere nderrim me banes ose diqka tjeter patundshme ne maqedonin perendimore pronari
me banim ne Kercove-Maqedoni.

Telefon fix 0038945221429 Kercov.

Mobil Viber - Whatsapp 0038970656465 ose 004917640107156 Gjermani

email [email protected]


Info:
Emri Juaj: Fatmir
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Tok...

Shqipëri, Fier
100,000.00€
Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq

Shitet Trolli ne...

Kosovë, Klinë
3,000.00€
toka ne shitje

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot
Shitet Pllac ne Ulqin - Pllazha e Madhe Copa Cabana

Shitet Pllac ne...

Ulqin
45,000.00€This page took 0.059069 seconds to load. Memory usage: 6.03 M