Banese me qira ne Bregun e Diellit,65m2..

 200.00€

Publikuar më 21 Dec, 2016 | Numri i Vizitave: 116 | ID: #5568
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045244321
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Pehçevë
Info shtes për adresë:   bregu i diellit
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja e Shtëpis:   65 m2
Sipërfaqja e Truallit:   65 ari
Viti i ndërtimit:   2015

 

Përshkrimi

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 200,ne te perfshihen te gjitha shpenzimet.Ju faleminderit ..


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Kuzhinë   Dysheme me pllaka
  Ballkon   Parkim
  Kabëll për TV

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave

Rrethina
  Afër shkollës fillore   Afër kolegjit/universitetit

Info:
Emri: artan

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shtëpi me Qera

Shtëpi me Qera

Kosovë, Gjilan
350.00€
leshoj shtepine me qera

leshoj shtepine me...

Kosovë, Prishtinë
300.00€

Banese me qira ne...

Kosovë, Pehçevë
200.00€This page took 0.030092 seconds to load. Memory usage: 5.31 M