LESHOHET ME QIRA BANESA 59m2

Publikuar më 03 Jan, 2017 | Numri i Vizitave: 270 | ID: #5584
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044511419
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   BREGU I DIELLIT
Dhoma gjumi:   1
Banjo:   1
Sipërfaqja:   59 m2
Viti i ndërtimit:   2011

 

Përshkrimi

Banesa ka 2 dhoma (1 dhome dite dhe 1 dhome gjumi), 1 kuzhine (te ndare nga dhoma e dites), 1 depo, 1 banjo, 1 WC dhe 1 ballkon.Gjendet ne katin e 6-te ne objetikin e 2-te. Vendparking te perbashket para nderteses. Supermarketi VIVA brenda kompleksit banesor. Sherbimet nga kompania Standard: Ngrohje qendrore (te pavarur dhe shume efikase. Çmimi eshte rreth 0.85Euro/m2) Mirembajtja e objektit (pastrimi, mirembatja e pergjithshme, etj.) Mirembajtja e liftit – 24h Mirembajtja e gjeneratorit – rryme 24h Ndriçimi publik (ne hyrje, garazh dhe park) Uji– ka furnizim 24h pa nderprerje Uji i ngrohte – 24h, faturohet nga kompania Standard. Eshte mundesia qe te instalohet edhe bojleri. Mbeturinat – largimi Sigurimi – 24h (rojtar) Sherbimet nga ndermarrjet publike Uji i ftohte, faturohet nga ujesjellesi Rryma, faturohet nga KEK


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Kuzhinë   Dysheme me pllaka
  Dysheme me parket   Ballkon
  Ashensor   Sigurim
  Garazhë   Parkim

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Ngrohje qendrore

Shërbime përfshirë në çmim:
  Kabëll për TV   Ujë
  Rryma   Ngrohja

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër bibliotekës
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër parkut   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit   Afër fushës sportive

Info:
Emri: Gani

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Leshoj 2 banesa me...

Kosovë, Prishtinë

Banese me qira ne...

Kosovë, Prishtinë
160.00€

BANESE ME QERA...

Kosovë, Prishtinë
220.00€

Leshoj Banes...

Kosovë, Ulpian
190.00€This page took 0.036813 seconds to load. Memory usage: 5.33 M