Ballina  » Automjete  » Tjera

 Tenda tavolina karrika me Qira ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Mitrovicë Vushtrri

Publikuar më 15 May, 2019 | Numri i Vizitave: 803 | ID: #5721
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044 213 036
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Fushë Kosovë

Përshkrimi

Japim Tenda tavolina karrika me Qira per ahenxhet e Juaja familjare
Tenda Jane prodhim gjerman Te cilesise se larte
Per Info dhe rezervime Kontakto
Xhabir Jashari
Tel.044 213 036


Info:
Emri Juaj: Xhabir Jashari
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Motorra Atv

Motorra Atv

Kosovë, Fushë Kosovë
2,250.00€
Tenda Tavolina karrika me Qira ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Mitrovicë Vushtrri Tel.044 213 036

Tenda Tavolina...

Kosovë, Fushë Kosovë
IPTV ILIRIDA vjen me super ofert shiko 12 muaj paguaj 90.00 euro

IPTV ILIRIDA vjen...

Itali, Brescia
90.00€
MITROVICE- LOKAL ME QERA NE KATIN E PARE TE STACIONI I AUTOBUSAVE TE REMO.COM 83m

MITROVICE- LOKAL...

Kosovë, MitrovicëThis page took 0.034734 seconds to load. Memory usage: 5.70 M