Ballina  » Automjete  » Tjera

 Tenda Tavolina karrika me Qira ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Mitrovicë Vushtrri Tel.044 213 036

Publikuar më 22 May, 2019 | Numri i Vizitave: 939 | ID: #5809
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044 213 036
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Fushë Kosovë

Përshkrimi

Japim Tenda Tavolina karrika me Qira per ahenxhet e Juaja familjare
Tendat ( Shatorat) janë prodhim gjerman te cilesise se larte
Per Info dhe rezervime Kontakto
Xhabir Jashari
Tel.044 213 036
Ne Facebook TENDA ME QIRA


Info:
Emri Juaj: Xhabir Jashari
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Merrni një kredi të shpejtë dhe të besueshme Whatsapp: +355688628618

Merrni një kredi...

10, 10
10.00€
Tenda me qira 044 213 036 ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Vushtrri Mitrovicë

Tenda me qira 044...

Kosovë, Prishtinë
Tenda Tavolina karrika me Qira per ahenxhet e Juaja familjare 044 213 036

Tenda Tavolina...

Kosovë, Prishtinë
ME QERA -ORDINANC-FRIZERE-RESTORAN+PIZERI-KAFFE+EMBELTORE-e shume tjera

ME QERA...

Kosovë, MitrovicëThis page took 0.055657 seconds to load. Memory usage: 5.99 M