Web Editor

 

Publikuar më 18 Nov, 2017 | Numri i Vizitave: 132 | ID: #6150
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Vendi:   Shqipëri
Rajoni:   Peqin

 

Përshkrimi

Kompania italiane e krijimit të përmbajtjes online me bazë në Itali është në kërkim të personelit në Shqipëri Me përsosjen e domosdoshme të gramatikës italiane për realizimin e punëve të redaksisë, personi duhet të krijojë artikuj, vlerësime, postime për tema të ndryshme, ne do t'ju ndihmojmë në çdo hap të punës për zhivillim ne redaksion , çdo artikull duhet të ketë minimum 800 fjalë dhe ka një vlerë prej 2 euro, pagesa dhe arritja e 25 artikujve, artikujt duhet të jenë plotësisht të vetme Dhe artikujt me fjale kopjoni ose përqindjet e plagio se minime nuk do të paguhen, me këtë taksë https: /smallseotools.com/plagiarism-checker/ ju mund të provoni në mënyrë të përsosur nëse një artikull të mbajtur nga përqindja e kopjimit. Gjithë puna është bërë nga shtëpia dhe ju shërbejnë vetëm një lidhje në internet, nëse mendoni të keni kushtet për punën kontaktoni në [email protected] dërgoni emrin, email, telefon celular. Personat duhet të jetojnë në Shqipëri.


Info:
Emri: sooster.it

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Kerkoj shofer

Maqedoni, Shkup
Web Editor

Web Editor

Shqipëri, Peqin
Agjent/e te shitjes

Agjent/e te shitjes

Kosovë, Prishtinë
Ofroj punë

Ofroj punë

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.030507 seconds to load. Memory usage: 5.68 M