Mos Paguaj Qera , Paguaj Banesen Tende

 820.00€

Publikuar më 06 Dec, 2018 | Numri i Vizitave: 1229 | ID: #6182
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049105203
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Mati 1
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   2
Sipërfaqja:   80 m2

 

Përshkrimi

Nëse jeni si shumica e qiramarrësve, ndiheni të bllokuar brenda mureve të një apartamenti që nuk ndjeheni si i juaji. Si mundet kur nuk lejoheni të beni asnje ndryshim? Ju ndjeheni sikur jeni mbërthyer në rregullat e qiradhensit, pa asnjë mënyrë për t'u ngritur nga ajo dhe zotëroni shtëpinë tuaj.

Mos paguaj Qera Por banesen tuaj .
Krejt qka duhet eshte 20% pages me kontrat
Pjesa e mbetur paguhet deri ne 15 vite me rata mujore

Ju mund te jeni pronari i ndonjeres nga keto banesa :
Banesa: 59 m2 Me nje dhome gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 61 m2 Me nje dhome gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa :73 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Sallon me kuzhine
Banesa: 81 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 85 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 106m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine.

Adresa:
Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Ju mirepret: ‪#‎Liridona‬ Mustafa
049 105 203


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dhomë ngrënie
  Kuzhinë   Dysheme me pllaka
  Ballkon   Ashensor
  Sigurim   Parkim
  Pishinë   Kabëll për TV
  Linjë Interneti   Linjë Telefoni

Aparat Shtëpiak
  Kondicioner

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër bibliotekës
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër parkut   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit   Afër pyllit
  Afër bjeshkëve   Afër fushës sportive

Info:
Emri Juaj: liridona
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes Banes ne...

Kosovë, Prishtinë
750.00€
Shitet banesa 104.4m2

Shitet banesa 104.4m2

Kosovë, Prishtinë
800.00€

Shes Banes ne...

Kosovë, Prishtinë
750.00€
Mos Paguaj Qera , Paguaj Banesen Tende

Mos Paguaj Qera ,...

Kosovë, Prishtinë
820.00€This page took 0.118854 seconds to load. Memory usage: 5.79 M