MEDIKAMENTE PER SEX VIMAX, TURBO MAX, etj

 150.00€

Publikuar më 27 Aug, 2019 | Numri i Vizitave: 1497 | ID: #6211
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +37744845808
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

 

Përshkrimi

– Preferohet përdorimi 6 mujor i kapsulave vimax që të arrihen rezultatet e dëshiruara.
– Mosha e përdorimit është nga 18 deri në pa kufi
– Merret çdo mëngjes nga një kapsulë VIMAX 30min pas ushqimit.
Rezultatet e arritura nga përdorimi i tyre anë të përhershme.
Sa është i sigurt VIMAX?
Vimax Grupi kontrakton prodhuesit më të njohur të shtesave dietale dhe farmaceutike, posedon licencën bazike të farmaceutikës shëndetësore kanadeze. Po ashtu. është e pajisur me licencën e GoodManufacturingPractices (GMP).
Ekipii menaxherëve për sigurimin e cilësisë dhe kontrollin e cilësisë ndihmon në sigurimin e vazhdueshme të produkteve cilësore
Rezultatet e pritura nga përdorimi ikapsulave VIMAX?
Java I-IV
Rritje e dëshirës seksuale dhe qëndrueshmëri më e lartë.
Java IV-VIII
Rritje e gjatësisë dhe trashësisë se penisit
Java IX +
Rritje e gjatësisë, trashësisë dhe fortësisë se penisit
Rezultatet pas çdo përdorimi të kapsulave VIMAX?
– 1 kuti në muaj e rritë penisin 0.5inch
– përdorimi 6 mujor e rritë penisin nga 3-4inch
(1inch = 2.54 cm)
Rezultatet janë individuale.
Per Info. Tel. ose viber +37744845808


Info:
Emri: Gashi

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

MEDIKAMENTE PER SEX VIMAX, TURBO MAX, etj

MEDIKAMENTE PER...

Kosovë, Prishtinë
150.00€
Tenda (shatora) tavolina karrika me qira ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Vushtrri ,Mitrovice

Tenda (shatora)...

Kosovë, Prishtinë
Shes enterierin

Shes enterierin

Kosovë, Prishtinë
3,000.00€
Mundësi punësimi në Holandë

Mundësi punësimi...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.059245 seconds to load. Memory usage: 5.99 M