Shes dollapin me dru palme

 470.00€

Publikuar më 31 Jan, 2018 | Numri i Vizitave: 85 | ID: #6260
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045522613
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prizren
Info shtes për adresë:   Prizren

 

Përshkrimi

:
Shes dollapin me dru palme, eshte ne foto qe po e shihni, shumica e dollapave jane me qelsat e vet. 4 prej tyne Jan hapsina ku mundeni me vendos gjera sipas deshires, jane te ndara me hapsina mrrena. Eshte dru i fort, i pershtatshem per dhome dhe shume i qendrushem. E shes sepse jam ne renovim, dhe dua ta ndrroj dhomen komplet. Kerkoj bleres serioz! Cmimi sipas marreveshjes. Montimin dhe transportin nuk e bej.


Info:
Emri: Armend

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shtrat dy kate (smartbed)

Shtrat dy kate...

Kosovë, Prishtinë
450.00€
Shes dollapin me dru palme

Shes dollapin me...

Kosovë, Prizren
470.00€
Shiten Mobiljet dhe Dyert - Shume te ruajtura

Shiten Mobiljet...

Kosovë, Therandë
70.00€
Bejm Renovimin dhe Riparimin e Te Gjitha LLojev Te Mobiljeve

Bejm Renovimin dhe...

Kosovë, FerizajThis page took 0.031466 seconds to load. Memory usage: 5.70 M