banese me qera

 180.00€

Publikuar më 26 Feb, 2018 | Numri i Vizitave: 314 | ID: #6306
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045244321
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   bregu i diellit
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   55 m2
Viti i ndërtimit:   2002

 

Përshkrimi

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 180. Ju faleminderit ..


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Kuzhinë   Dysheme me parket
  Ballkon   Garazhë
  Parkim   Kabëll për TV
  Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Makine e larjes së enve
  Fshesë Elektrike   Fshesë Qendrore
  Ngrohje qendrore

Shërbime përfshirë në çmim:
  Kabëll për TV   Interneti
  Ujë   Rryma
  Ngrohja

Info:
Emri: artan

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Leshoj Banesen me qera

Leshoj Banesen me...

Kosovë, Prishtinë
220.00€

Leshohet banesa me...

Kosovë, Prishtinë
leshoj bqireanesen perdhes me

leshoj bqireanesen...

Kosovë, Prishtinë
150.00€

Kerkojme cimere

Kosovë, Prishtinë
50.00€This page took 0.036310 seconds to load. Memory usage: 5.79 M