Super Banes e Gatshme ne Lagjen e Spitalit

 98,000.00€

Publikuar më 28 Feb, 2018 | Numri i Vizitave: 429 | ID: #6308
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049105203
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjia e Spitalit
Dhoma gjumi:   3
Banjo:   2
Sipërfaqja:   115 m2

Përshkrimi

Banesa super luksoze ne shitje

115.7m2 |3 dhoma te gjumit | 2 banjo | depo
Kjo banesë e veçantë ndodhet në katin e 4-të ndertim i Hoxha Invest Group ne lagjen e Spitalit, ndërtim shumë cilësor, e gjitha e mobiluar salloni me pamje te hapur dhe me dritare deri ne fund duke mundësuar depërtim maksimal të rrezeve të diellit, Kuzhinë me të gjitha pajisjet funksionale, me sistem qëndror të ngrohjes me rrymë.
Gjatë ndërtimit pronari i ka bërë disa investime shtesë për dallim prej investitorëve në dysheme keramikë porcelani ,tavanin e varur prej gipsi me ndriqim si dhe ne banjo.
Përfshin 115.7m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditor me kuzhinë, 3 Dhoma gjumi, 2 Banjo,1 depo, 1 Koridor dhe 2 Ballkon.

Çmimi: 98 000

Adresa:
Lagjia e Spitalit - Prishtine
Rruga: Muharrem Fejza
Ju mirepret: ‪#‎Liridona‬ Mustafa
049 105 203


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Ballkon   Ashensor
  Kabëll për TV   Linjë Interneti
  Linjë Telefoni

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Makine e larjes së enve
  Fshesë Elektrike

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër kolegjit/universitetit
  Afër bibliotekës   Afër dyqaneve
  Afër restorantit   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit   Afër bjeshkëve

Info:
Emri Juaj: liridona
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Prodajem stan na suncanom bregu bele stare zgrade!

Prodajem stan na...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€
Banese me dy dhoma Gjumi , me rate 423 Euro per 15Vite

Banese me dy dhoma...

Kosovë, Prishtinë
423.00€
Bleni Banesë  me vetëm 1500 euro paradhënje,pjesa tjeter paguhet me rata

Bleni Banesë me...

Kosovë, Prishtinë
‪Paguaj shumen ‪23. 200 Euro per Banesen 73.7m2 me kontrate me firmen Hoxha

‪Paguaj shumen...

Kosovë, Prishtinë
23,200.00€This page took 0.033247 seconds to load. Memory usage: 5.78 M