Leshojme dhome me qera

 100.00€

Publikuar më 28 Feb, 2018 | Numri i Vizitave: 196 | ID: #6310
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049168616
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Dhoma gjumi:   1
Banjo:   1
Sipërfaqja:   100000000 m2
Viti i ndërtimit:   1990

 

Përshkrimi

Leshojme nje dhome me qira ne breg tdiellit afer Universitetit “Iliria”. Ka kushte te volitshme dhe preferohet per nje cift.


Cilësit e Dhomës
  E mobiluar

Cilësit e përbashkëta me të tjerët
  Banjë   Kuzhinë

Shërbime përfshirë në çmim:
  Ujë

Rrethina
  Afër dyqaneve

Info:
Emri: Shemsije

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

kerkoj...

Kosovë, Prishtinë
60.00€

Leshojme dhome me...

Kosovë, Prishtinë
100.00€This page took 0.033960 seconds to load. Memory usage: 5.74 M