SHITEN TROJE në fshatin Moglicë - Gjakovë

 3,600.00€

Publikuar më 19 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 568 | ID: #6390
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38344313471
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Gjakovë
Info shtes për adresë:   F.Moglice- Gjakove
Sipërfaqja e Truallit:   32 ari

 

Përshkrimi

SHITEN TROJE në fshatin Moglicë - Gjakovë
Shiten 32 ari tokë / 8 troje / me rugën 5 m të gjër që lidhet me rrugën e asfaltuar Gjakove- Raqë .
Dokumentacioni i rregullt . Çmimi 3600 euro/ari . Përkthimi menjiher pasë kontratës dhe pagesës.
Kontakti Fazli Halilaj nr, mob. + 37744313471


Cilësit e Prones
  Tokë ndërtimi   Rrymë
  Ka burim të ujit   E rethuar

Rrethina
  Afër qendres   Afër shkollës fillore
  Afër shkollës mesme   Afër spitalit
  Afër asfaltit

Info:
Emri: Fazli Halilaj

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

toka ne shitje

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot
0.00€

truell

Kosovë, Vushtrri
3,500.00€

Tok...

Shqipëri, Fier
100,000.00€This page took 0.053458 seconds to load. Memory usage: 6.03 M