Leshoj banes me qira

 200.00€

Publikuar më 19 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 380 | ID: #6638
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044207003
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Qender
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   75 m2

Përshkrimi

Leshoj banes me qira ,banesa gjindet ne oborrine kampusit universitar eshte nje katshe , eshte ne qender dhe ka afer fakultet, qendren e mjeksis familjare,poste, parkun ,marketet 24/7 etj .Ne qmimin e baneses lirohet edhe nga pagesa e ujit ,mirpo ekstra duhet paguar rryma dhe berllogu .Banesa eshte nje kateshe ndertim i vjeter mirpo i ploteson te gjitha kushtet si per student ashtu edhe per familjar ( apo Zyre).


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Kuzhinë
  Parkim   Kabëll për TV
  Linjë Interneti

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër kolegjit/universitetit
  Afër bibliotekës   Afër dyqaneve
  Afër restorantit   Afër parkut
  Afër spitalit   Afër shtëpis të shëndetit
  Afër trafikut urban   Afër asfaltit
  Afër fushës sportive

Info:
Emri: Ajet

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banes me qera

Banes me qera

Kosovë, Prishtinë
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
200.00€
Banese me qira ne Ulpiane

Banese me qira ne...

Kosovë, Prishtinë
200.00€
Jap Banesen PENTHOUSE me qera - 336 m2 NETO + 132m2 terase.

Jap Banesen...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.034889 seconds to load. Memory usage: 5.80 M