Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc

 0.00€

Publikuar më 17 May, 2019 | Numri i Vizitave: 605 | ID: #6733
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044207003
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Hajvali
Dhoma gjumi:   6
Banjo:   2
Sipërfaqja e Shtëpis:   270 m2
Sipërfaqja e Truallit:   12 ari

Përshkrimi

Shitet shtepia ne Hajvali afer banesave Swiss Residence . Shtepia eshte 270 m2 eshte me dokumentacion ne rregull ka uj te ujsjellsit dhe me bunar 24/7 uje , internet , kanalizim .
Shtepia eshte dy kat + podrumi
Podrumi : Garazhe per makine , shpajz, dhomen e nxemjes qendror dhe nje koridor te madhe qe shfrytezohet per larjen the tharjen e rrobave .
Kati i pare ka : Sallon me trapezari ka hapsir te madhe ,kuzhinen , dy dhoma gjumi ,1 banjo ,parahymje dhe koridor .
Kati i dyte ka: 3 dhoma gjumi te medha ku njera prej tyre ka edhe garderoben , 1 banjo .dhe nje nen kulem ku mund te shpfrytezohet .
Ka shkallet per kulem ku munde te shfrytezohet .
Shtepia ka 12 ari trual dhe eshte ne rendin e tret nga rruga kryesore dhe shum afer banesave Diamond Residnec dhe spitalit Australian .
Nese ndokush eshte i interesuar per te hapur qerdhe eshte vend i pershtatshem,
Per qmim ,foto dhe informata me te hollsishme na shkruani ne nr tel:044207003


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Dysheme me pllaka   Dysheme me parket
  Podrum   Ballkon
  Vatër   Bunar
  Ujësjellës   Kanalizim
  Sigurim   Garazhë
  Parkim   Kopësht
  Oborr të rethuar   Kabëll për TV
  Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Stufë   Makine e larjes së rrobave
  Makine e larjes së enve   Fshesë elektrike
  Ngrohje qendrore

Rrethina
  Afër shkollës fillore   Afër dyqaneve
  Afër restorantit   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit   Afër pyllit

Info:
Emri: Ajet

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitet apartament 2+1 Gjiri i Lalzit, Vala Mar

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
64,500.00€
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc

Shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
0.00€
Shitet Vile Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1.

Shitet Vile Gjiri...

Shqipëri, Durrës
150,000.00€
Shitet apartament 1+1 Vala Mar Gjiri Lalzit

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
57,000.00€This page took 0.078084 seconds to load. Memory usage: 6.09 M