mbikqyrese per femije

 

Publikuar më 03 Dec, 2018 | Numri i Vizitave: 124 | ID: #6761
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Fushë Kosovë
Info shtes për adresë:   rruga hajrullah zymi fushe kosov

 

Përshkrimi

kerkojm mbikqyrese per femije ne fushe kosove numeri per kontakt 045411833


Info:
Emri: ilir

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Infermier/e (Gjermani)

Infermier/e...

Kosovë, Prishtinë
Kamerier dhe Banakier (Gjermani)

Kamerier dhe...

Kosovë, Prishtinë
Depoist (Gjermani)

Depoist (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Kopshtar (Gjermani)

Kopshtar (Gjermani)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.036474 seconds to load. Memory usage: 5.68 M