Electro City Prishtine

Publikuar më 23 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 205 | ID: #6787
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045 341 241
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Prishtine

Përshkrimi

Elektro City Prishtine
Elektro City ka nje ekip te specializuar i cili merr persiper cdo lloj instalimi elektrik, per nevoja shtepiake apo industriale. Ne e kryejme punen ne kohe, brenda buxhetit te planifikuar dhe ne perputhje te plote me projektin, normat ligjore dhe kushtet e sigurise.
Ne besojme se puna ka vlere kur ajo kryhet mire dhe jemi te fokusuar per te realizuar me te miren e mundshme dhe per te ofruar cmimin me te arsyeshem.
Ne mund t'ju kursejme duke ju ofruar projektin apo propozuar zgjidhje teknike alternative dhe me te lira, e qe arrijne te njejtin qellim.
Ne synojme qe cdo gje te jete e lehte per ju si dhe ofrojme orar pune fleksibel. Ne diskutojme me ju per cdo projekt dhe ju ofrojme keshilla dhe sugjerime qe e permiresojne projektin
Ju ofron këto shërbime:
- Instalime elektrike si dhe mirëmbajtjen e tyre
- Riparojmë dhe instalojmë të gjitha paisjet e amvisris,
- Instalime dhe mirëmbajtjen e ndriqimeve publike-private
- Ekipet tona kanë përvoj pune 10 vjeqare.
Me punën tonë rrethi juaj është i sigurt
Intervenime ne cdo kohe
https://web.facebook.com/prishtine.electro.city/ @prishtine.electro.city
Tel : 045 341 24


Info:
Emri: Electro City Prishtine

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Electro City Prishtine

Electro City...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.043215 seconds to load. Memory usage: 5.93 M