Ipet Banesa me qera ne Dragodan -Prishtine

 500.00€

Publikuar më 31 Jan, 2019 | Numri i Vizitave: 433 | ID: #6817
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044142759
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Sipërfaqja:   80 m2

Përshkrimi

Banesa gjindet ne dragodan te Komuna e re afer Ambasades Amerikane
Ka 2 dhoma gjumi , sallon me kuzhine, banjo , shpaiz , koridor dhe Ballkon

Kontakt 044142759


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Kuzhinë
  Dysheme me parket   Ballkon
  Garazhë   Kabëll për TV

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Makine e larjes së enve
  Fshesë Elektrike   Fshesë Qendrore
  Ngrohje qendrore

Info:
Emri Juaj: Meti
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
200.00€
Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me...

Kosovë, Prishtinë
0.00€

BANESE PER QERA

Kosovë, Prishtinë
320.00€
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
160.00€This page took 0.051809 seconds to load. Memory usage: 5.98 M