Shes shtepin

 85.00€

Publikuar më 31 Jan, 2019 | Numri i Vizitave: 187 | ID: #6818
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   00306980112156
Vendi:   Shqipëri
Rajoni:   Durrës
Info shtes për adresë:   Shenavlash
Dhoma gjumi:   3
Banjo:   1

Përshkrimi

Shes shtepin ne rrethin e durrsit albania me tre thoma gjumi sallon gushin dyqan dhe me dy garashde makinash ne shenavlash durres


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dhomë ngrënie
  Kuzhinë   Dysheme me pllaka
  Podrum   Ballkon
  Garazhë   Parkim
  Kopësht   Oborr të rethuar

Info:
Emri: Bledi

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes shtepine ne Gjilan

Shes shtepine ne...

Kosovë, Gjilan
0.00€
Shtepi dy Kateshe Ndertim i Ri

Shtepi dy Kateshe...

Kosovë, Gjilan
126,000.00€
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc

Shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
0.00€
Shitet shtëpia me 5 ari!

Shitet shtëpia me...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.049676 seconds to load. Memory usage: 5.98 M