Printer All in one Brother MFC-J6920DW

 420.00€

Publikuar më 01 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 164 | ID: #6819
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045558029
Lloji i shpalljes:   Ofron
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Gjakovë

 

Përshkrimi

Shitet Printer fotokopje All in one ( Print, Scan, Fotocopy, Fax, Color per Format A4 dhe A3 ) Brother MFC-J6920DW i pershtatshem per studio te arkitektures dhe ndertimtaris si dhe per office. Siq e shihni neper foto shitet sebashku me sistemin me rimbushje full Color si dhe me çipat universal te perdoimit po ashtu se bashku me çipat vjen edhe resetuesi i çipave per te interesuarit mund tju rekomandoj ti shikoni keto linke te me poshteme sipas rradhes per te pa se qka mund te beni me kete lloj printeri dhe operacionet e tij multifunksionale.
Çmimi eshte i pa diskutueshem per shkak te sistemit efikas dhe ekonomik qe mbron hargjimet e teperta te ngjyrave pra eshte Eco system me valvula te ajrit.

1. https://www.youtube.com/watch?v=b3kMmIxCq2o
2. https://www.youtube.com/watch?v=4psxfPeXeNc


Info:
Emri Juaj: Besim Hoxha
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Printer All in one Brother MFC-J6920DW

Printer All in one...

Kosovë, Gjakovë
420.00€

SHITEN TROJE në...

Kosovë, Gjakovë
3,600.00€
Tenda me QIRA ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Vushtrri Mitrovicë Tel 044 213 036

Tenda me QIRA ne...

Kosovë, Fushë KosovëThis page took 0.050528 seconds to load. Memory usage: 5.86 M