Shiten lokalet afariste në lagjen Kalabria

Publikuar më 07 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 248 | ID: #6826
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049693777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Kalabria

Përshkrimi

Shiten lokalet afariste në lagjen Kalabria:
Sipërfaqe të ndryshme
Pamje të mrekullueshme të kryeqytetit
Hapësirë për parking
Infrastrukturë moderne për afarizëm
Kushte të favorshme të pagesës
Përshtatshmëri për: zyrë, restaurant , ordinancë, laborator, etj.
Sistem të integruar për siguri (CCTV Kamera)
Ujë dhe rrymë 24 h etj.
Lokale të gatshme dhe në ndërtim e sipër
+383 49 693 777
+383 49 693 900

www.modelsloveniainvest.com
shpkmodelsloven [email protected]


Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër dyqaneve
  Afër restorantit   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit

Info:
Emri: Model Slovenia Invest

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shiten Banesat Per Vetem 10% Pages Me Kontrat..

Shiten Banesat Per...

Kosovë, Prishtinë
Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store.

Shitët banesa në...

Kosovë, Prishtinë
165,000.00€
Shitët banesa luksoze në qendër të Prishtinës mbrapa teatrit kombëtar.

Shitët banesa...

Kosovë, Prishtinë
65,000.00€

Agency home vip...

Kosovë, Pejë
24,000.00€This page took 0.060771 seconds to load. Memory usage: 5.97 M