Mekanik (Kanadë)

 

Publikuar më 14 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 97 | ID: #6841
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +383 49 796 777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

 

Përshkrimi

Detyrat dhe Pergjegjesite :
• Është përgjegjës për të riparuar dhe kalibruar aty ku është e nevojshme, si psh çelësat e rrotullimit manual, mjetet dhe pajisjet elektrike, pneumatike dhe hidraulike në përputhje me procedurat operative të themeluara nga kompania.

Eksperiencat :
• Kandidatët duhet të posedojnë një aftësi për punë mekanike dhe të jenë në gjendje të komunikojnë me klientët dhe stafin
• E preferueshme të keë përvojë pune 3 - 5 vjet.

Data e Skadimit: 12 Prill, 2019.

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Zdrukthëtar (Gjermani)

Zdrukthëtar...

Kosovë, Prishtinë
Specialist i operimit të fabrikave, ekspert i kontrollimit të cilësisë (Zvicër)

Specialist i...

Kosovë, Prishtinë
Agjent i Shitjes (Gjermani)

Agjent i Shitjes...

Kosovë, Prishtinë
RRISNI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM PER GJITHMON

RRISNI PENISIN E...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.036649 seconds to load. Memory usage: 5.68 M