Punonjës në sektorin e shitjeve (Gjermani)

 

Publikuar më 14 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 113 | ID: #6844
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349796777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

Përshkrimi

Punonjës në sektorin e shitjeve (Gjermani)

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Krijimi i klientëve të rinj në industrinë e hotelierisë dhe gastronomis
• Shitja e produkteve dhe shërbimeve tona
• Ofrimi i mbështetjes ndaj klientëve tanë sa i përket produkteve tona
• Shitja e produkteve tona në evenimente promovuese

Eksperiencat :
• Ideallsht disa vite përvojë pune në sektorin e hotelierisë dhe gastronomisë
• Trajnim profesional
• Kënaqësi në shitje dhe ofrim të shërbimeve ndaj klientëve tanë
• Qëndrim bindës
• Komunikativ. i hapur dhe një personalitet dinamik.

Data e Skadimit: 11 Prill, 2019.

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Industria e Riciklimit (Suedi)

Industria e...

Kosovë, Prishtinë
Mekanik i Makinerisë së Rëndë (Gjermani)

Mekanik i...

Kosovë, Prishtinë
Menaxher Projekti (Kanadë)

Menaxher Projekti...

Kosovë, Prishtinë
Kuzhinier (Gjermani)

Kuzhinier (Gjermani)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.049840 seconds to load. Memory usage: 5.86 M