Mekanik i Makinerisë së Rëndë

 

Publikuar më 15 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 112 | ID: #6846
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349795777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

 

Përshkrimi

Përshkrimi :
Klienti ynë me baze në Alberta aktualisht është duke rekrutuar për mekanizmat me përvojë të pajisjeve të rënda. Nëse jeni një teknik i kualifikuar HGV me përvojën kryesore të tregtisë, kjo mund të jetë mundësla juaj për të siguruar një pozicion me një përfaqësues kryesor.

Përfitimet:
• Pagë të mirë vjetore
• Kushte të mira pune
• Pushime me pagesë

Eksperiencat :
• Licenca e udhëtimit
• 5 vjet përvojë pune
• Përvojë në mirëmbatjen dhe servisimin e pjesëve të traktorit

Data e Skadimit: 11 Prill, 2019.

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Zhvillues i Sistemeve (Suedi)

Zhvillues i...

Kosovë, Prishtinë
Kuzhinier/e (Suedi)

Kuzhinier/e (Suedi)

Kosovë, Prishtinë
Mekanik (Gjermani)

Mekanik (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Industria e përpunimit të metaleve (Zvicer)

Industria e...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.040194 seconds to load. Memory usage: 5.68 M