Oferta Pune Recepsionist (Zvicër)

 

Publikuar më 15 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 176 | ID: #6847
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +383 49 764 800
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

 

Përshkrimi

Përshkrimi :
Forca jonë është populli ynë: Kandidatët që vendosin, klientët që shërbejnë. Ekipi ynë i ekspertëve të personelit është I përqendruar në sigurimin e një përvojë të jashtëzakonshme për kandidatët e talentuar dhe klientëve të përkushtuar. Se përkushtimi na ka ndihmuar qe kompania të mbetet furnizuesi numër një ne stafin e qeverisë federale që nga viti 1995. Me seli në Luzern, ne jemi një lider i njohur në ofrimin e rekrutimit dhe të personelit të shërbimeve në Zvicër.

Eksperiencat :
• I përpiktë ne detyra te punës
• Njohuri te mira të shërbimeve hoteliere.
• Të jetë fieksibil
• 2 vite pervoj pune

Data e Skadimit: 12 Prill, 2019.

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Kuzhinier (Zvicër)

Kuzhinier (Zvicër)

Kosovë, Prishtinë

Kërkohet punë

Kosovë, Prishtinë
Banakier (Gjermani)

Banakier (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë

Kunderbetreuer

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.064249 seconds to load. Memory usage: 5.86 M