Kuzhinier (Zvicër)

 

Publikuar më 15 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 148 | ID: #6850
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349795777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

Përshkrimi

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
A jeni një kuzhinier apo picamen me përvojë?
Nëse po ne jemi duke iu kërkuar juve. Ne po kërkojmë një person punëtor, entuziast dhe me përvojë në përgatitjen e picave.
Si picamen ju dojeni përgjegjës për udhëheqjen e stafit të kuzhinës nën udhëheqjen e menaxherit të restorantit dhe të merrni pjesë 100% në aktivitete e përditshme dhe do jeni përgjegjës për trajnimin e stafit të ri.

Eksperiencat :
• Preferohet që të jeni së paku 20 vjeç
• Të keni aftësi udhëheqëse
• Të jen1 i përplktë dhe efikas
• Të jen1 i aftë të punoni nën presion
• Të keni aftësl komunikimi interpersonal

Data e Skadimit: 12 Prill, 2019.

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Zdrukthëtar (GJERMANI)

Zdrukthëtar...

Kosovë, Prishtinë
Punëtor Ndërtimi (Gjermani)

Punëtor Ndërtimi...

Kosovë, Prishtinë
Kamarier (Suedi)

Kamarier (Suedi)

Kosovë, Prishtinë
Mirëmbajtës i Ndërtesave (Gjermani)

Mirëmbajtës i...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.053241 seconds to load. Memory usage: 5.86 M