Banakier (Gjermani)

 

Publikuar më 15 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 129 | ID: #6851
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349796777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

Përshkrimi

Banakier (Gjermani)

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
Kërkojmë një individ që është në gjendje të punojë më vetë-iniciativë. Përvec sjelljes së mirë ju duhet të jeni i aftë në pritjen e klientëve tanë. Detyra juaj kryesore do jetë të punoni me ekipin tonë që klientët tanë të ndihen të lumtur dhe të kënaqur me shërbimet tona.

Ju duhet të jeni efikas, i strukturuar dhe të keni aftësi të lartë për punë. Ju duhet të jeni në gjendje të punoni në mënyrë të pavarur dhe në ekip. Gjithashtu nga ju pritet që të ofroni shërbime të të gjitha niveleve.

Eksperiencat :
Preferohet njohja e gjuhës Gjermane

Data e Skadimit: 12 Prill, 2019.

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Saldues (Gjermani)

Saldues (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Punonjës në sektorin e shitjeve (Gjermani)

Punonjës në...

Kosovë, Prishtinë
XHEL PER ZGJATJEN E KOHES SEXUALE DHE RRITJEN E PENISIT PER GJITHMONE

XHEL PER ZGJATJEN...

Kosovë, Prishtinë
Elektricist/Mekatronist (Gjermani)

Elektricist/Mekatr...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.056837 seconds to load. Memory usage: 5.86 M