Punëtor i kualifikuar/Murator/Betonier/Prodhues i betonit

 

Publikuar më 19 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 124 | ID: #6862
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +383 49 764 800
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

 

Përshkrimi

Detyrat tuaja:
· Të gjitha aktivitetet e kërkuara profesionale
· Metoda e pavarur e punës dhe pajtueshmëria me rregulloret aktuale

Profili juaj:
· Ju duhet të keni përfunduar trajnimin si një betonier, trajnimin për trajtimin e betonit të prefabrikuar, si muratur apo ndonjë trajnim tjetër ekuivalent.
· Të jeni artizanal, i besueshmëm dhe fleksibilil.
· Përvojë në ndërtimtari.
· Të posedoni patent shoferin, kategoria B.

Hochbau Engel GmbH
Otto-Hahn-Strasse 21
D-63456 Hanau
[email protected]

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Oferta Pune Recepsionist (Zvicër)

Oferta Pune...

Kosovë, Prishtinë
Marangoz (Gjermani)

Marangoz (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Bravandreqës (Gjermani)

Bravandreqës...

Kosovë, Prishtinë
Lyerës (Gjermani)

Lyerës (Gjermani)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.039322 seconds to load. Memory usage: 5.68 M