Oferta Pune Saldues (Gjermani)

 

Publikuar më 20 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 174 | ID: #6865
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +383 49 795 777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

 

Përshkrimi

Saldues

Detyrat tuaja saldues:

· Punë salduese në inxhinerine mekanike prodhuese
· Prodhimi i pjesëve sipas skicimeve
· Bashkëpunimi në përmirësimin e vazhdueshëm të proceseve dhe departamentit

Wilhelm Bahmüller Maschinenbau Präzisionsëerkzeuge GmbH
Wilhelm-Bahmueller-Strasse 34
73655 Plüderhausen
Phone: +49 (0) 7181 809-208
Fax: +49 (0) 7181 809-5208
Email: [email protected]

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Punëtor metalik / bravandreqës dhe zdrukthëtar si konsulent për teknologjinë e sigurisë

Punëtor metalik /...

Kosovë, Prishtinë
Analist i Riskut (Zvicër)

Analist i Riskut...

Kosovë, Prishtinë

Mekanik i...

Kosovë, Prishtinë
Teknikë i skicimeve (Zvicër)

Teknikë i...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.055659 seconds to load. Memory usage: 5.85 M