Marangoz (Gjermani)

 

Publikuar më 20 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 115 | ID: #6870
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349796777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Marangoz

Perspektivat tuaja
Nëse e doni punën tuaj dhe shijoni që marrëdhëniet me njerëz, ne do të donim t'ju takonim. Juve iu pret një aktivitet i shumëfishtë dhe i larmishëm në një mjedis të orientuar në shoqëri. Së bashku me një ekip inovativ dhe kolegjial, do t’i përfundoni detyrat sfiduese.

Ne gjithashtu ju ofrojmë një vend pune të gjithanshëm, hapësirë për perspektivë të zhvillimit personal dhe profesional si dhe shërbime atraktive në një ndërmarrjeje të madhe shoqërore.

USE Union Social Institutions gGmbH
Koloniestraße 133-136
13359 Berlin
[email protected]
www.use.org

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Mekanik (Gjermani)

Mekanik (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Punonjës i zyreve ligjore (Zvicër)

Punonjës i zyreve...

Kosovë, Prishtinë
KERKOJM MJESHTER-MONTERA

KERKOJM...

Kosovë, Prishtinë
Koordinator Projekti (Gjermani)

Koordinator...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.064186 seconds to load. Memory usage: 5.86 M