Kopshtar(Ndihmës) në Gjermani

 

Publikuar më 21 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 146 | ID: #6877
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +383 49 795 777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

 

Përshkrimi

Kopshtar(Ndihmës) në Gjermani

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Mirëmbajtja e kopshteve dhe zonave të gjelbra
• Modifikimet dhe krijimi i kopshteve të reja
• Ndërtimi i mureve, rrugicave dhe pushimoreve


Eksperiencat :
• Shkollimi apo përvojë pune si kopshtar
• Përvojë disa vjeçare

Vendi: Winterthur, Gjermani

Data e Skadimit: 19 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: [email protected]


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Elektricist/ Menaxher i Njesisë (Gjermani)

Elektricist/...

Kosovë, Prishtinë
Ofertë punësimi në Ferizaj

Ofertë punësimi...

Kosovë, Ferizaj
Ndërtimtari(Suedi)

Ndërtimtari(Suedi)

Kosovë, Prishtinë
Mekanik (Gjermani)

Mekanik (Gjermani)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.054684 seconds to load. Memory usage: 5.86 M