Kuzhinier (Zvicër)

 

Publikuar më 21 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 160 | ID: #6883
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349795777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

 

Përshkrimi

Ofertë pune për Kuzhinier ne McDonald's.

Përshkrimi :
• Swis Charlet ka qenë gjithmonë në lidhje me persona qe posedojnë pasion per punë dhe si punëdhënës ne jemi fokusuar te krijojmë staf me mundësi të mëdha të karrierës.
• Ne jemi krenar që shumë të huaj zgjedhin McDonalds për të filluar jetën e tyre të punës dhe të krijojnë një karrierë te dobishme.
• Zvicra posedon Swis Charlet si një nga punëdhënësit më të mëdhenj të vendit me më shumë se 85.000 të punësuar në më shumë se 1400 restorante. Ne jemi krenar qe jemi ne mesin e 50 punëdhënësve më të mire të Zvicres .

Detyrat dhe Përgjegjesitë :
• Ne ofrojmë një mjedis te mirë që sjell një përvojë të klasit botëror
• Duhet te jeni këmbë-shpejt per ti ndihmuar klientët tanë të marrin atë që duan.
• Orar fleksibil të punës që më së miri i përshtatet jetën tuaj.
• Ju "mësojnë ndërsa ju i keni fituar" nëpërmjet programeve tona të klasit botëror të trajnimit
• Duke qenë aktiv në komunikim
• Një person energjik. pozitiv dhe miqësor

Vendi: Zermatt, Zvicër.

Data e Skadimit: 13 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: [email protected]


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Mekanik Industrial (Gjermani)

Mekanik Industrial...

Kosovë, Prishtinë
Depoistë

Depoistë

Kosovë, Prishtinë
Inxhinieri civile (Suedi)

Inxhinieri civile...

Kosovë, Prishtinë
Kamarier (Kanadë)

Kamarier (Kanadë)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.054682 seconds to load. Memory usage: 5.86 M