Kuzhinier/e (Suedi)

 

Publikuar më 22 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 108 | ID: #6889
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049795777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Kuzhinier/e (Suedi)

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Shpërndarja e detyrave të përditshme të biznesit.
• Ekzekutimi i urdhrave.
• Ndjekja e programit të vetë-monitorimit.
• Planifikimin e ushqimit.
• Planifikimin e personelit të përditshëm.
• Shërbim në ushqim dhe pije nga kuzhina.

Vendi: Varberg, Suedi.

Data e Skadimit: 21 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: [email protected]


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Analist i Riskut (Zvicër)

Analist i Riskut...

Kosovë, Prishtinë
Sektori Marketing dhe Shitje (Zvicër)

Sektori Marketing...

Kosovë, Prishtinë
Kopshtar (Gjermani)

Kopshtar (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Kuzhinier/e (Suedi)

Kuzhinier/e (Suedi)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.052576 seconds to load. Memory usage: 5.85 M