Transportues (Zvicër)

 

Publikuar më 26 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 105 | ID: #6909
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349795777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Zvicra kërkon puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është: Transportues

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit :
+383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Trajnues i inxhinierisë civile (Zvicër)

Trajnues i...

Kosovë, Prishtinë
XHEL PER ZGJATJEN E KOHES SEXUALE DHE RRITJEN E PENISIT PER GJITHMONE

XHEL PER ZGJATJEN...

Kosovë, Prishtinë
Saldues (Gjermani)

Saldues (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Kuzhinier (Gjermani)

Kuzhinier (Gjermani)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.051660 seconds to load. Memory usage: 5.86 M