Shesim Skele - RINGER

 25.00€

Publikuar më 27 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 149 | ID: #6914
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   043 508 111
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Prishtine

Përshkrimi

Ofrojme shitjen e Skeleve te reja. Skelet jane prodhim I Kompanise Austriake RINGER KG dhe te sapoardhura ne Kosove.
Sasia 4000 m² (ne dispozicion)

Kontakti +383 43 508 111


Info:
Emri: Ringer

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shesim Skele - RINGER

Shesim Skele - RINGER

Kosovë, Prishtinë
25.00€
Punojm. Fasada. Gled. Stirpor. Knauf. Mallter. Etj.

Punojm. Fasada....

Kosovë, Prishtinë
1.00€
Hotelieri (Austri)

Hotelieri (Austri)

Kosovë, Prishtinë
Punëtor i ndërtimtarisë

Punëtor i...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.060971 seconds to load. Memory usage: 5.87 M