Menaxher i Kompenzimeve (Zvicër)

 

Publikuar më 28 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 126 | ID: #6923
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049795777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Menaxher i Kompenzimeve (Zvicër)

Përgjegjësitë: Menaxheri i kompenzimeve menaxhon pakot e kompenzimit të kompanisë duke zbatuar rregullat dhe standardet ligjore.

Paga mesatare vjetore rreth 270,000 fr .

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit :
+383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .


Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Automekanik (Gjermani)

Automekanik...

Kosovë, Prishtinë
Murator (Gjermani)

Murator (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Murator(Gjermani)

Murator(Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Pastrues (Austri)

Pastrues (Austri)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.059405 seconds to load. Memory usage: 5.86 M