toka ne shitje

Publikuar më 03 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 191 | ID: #6949
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +447813343477
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Kastriot
Info shtes për adresë:   BABIMOC
Sipërfaqja e Truallit:   82 ari

Përshkrimi

RISI RISI SHITET TOKA
Hapesira 82 ari
Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC
Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle

Toka ka hapsir prej 82 ari
Toka gjendet ne magjistralen prishtin -mitrovic ne fshatin babimoc komuna obiliq
Toka gjindet ndermjet bazentit swiss dhe ndermjet shpis zhivoradit,dhe fabrika Mozaiku mbi hapsire te tokes nuk gjendet as nji tel I rrymes apo telefonit Toka mundet te perdoret per; fabrik, hotel, restoran ,apo banim. Toka ka rryme aty gjendet edhe trafo

Me kontaktoni ne: +447813343477


Cilësit e Prones
  Tokë bujqësore   Tokë ndërtimi
  Tokë industriale   Ujësjellës
  Rrymë   Linjë Telefoni
  Linjë Interneti   Ka burim të ujit

Rrethina
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër trafikut urban   Afër asfaltit

Info:
Emri Juaj: Bedri Duraku
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitën 5 ari tokë në Veternik, Prishtinë

Shitën 5 ari...

Kosovë, Prishtinë
70,000.00€
Shitet Jepet me Qira ose Nderrohet 1 Hektar Toke

Shitet Jepet me...

Kosovë, Klinë
2,000.00€

Tok...

Shqipëri, Fier
100,000.00€
SHITET TRUALLI 25 ARI

SHITET TRUALLI 25 ARI

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.056026 seconds to load. Memory usage: 5.92 M