Mami/ infermiere

 

Publikuar më 04 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 164 | ID: #6965
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +495069806992
Vendi:   Gjermani
Rajoni:   Gjermani

 

Përshkrimi

Mami (Hebamme)

Per spitale gjinekologjike ne Gjermani kerkohen Mami qe e njohin gjuhen gjermane per punesim me kontrate te pergjitheshme paga prej 2500 deri 4000 euro bruto dhe kushte te tjera shume te mira.

Te interesuarit te aplikojne ne email:
[email protected]

-------- -------------------------------------
Personalbüro U. Herrmann
Personalvermittlung - beratung
Dessauerstr. 3
Pattensen 30982
Tel: + 49 5069/806992
Fax: +49 5069/806989

www.personalbuero-u-herrmann


Info:
Emri: Uta Herrmann

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Hidraulik (Gjermani)

Hidraulik (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Infermier/e (Gjermani)

Infermier/e...

Kosovë, Prishtinë
Sektori Marketing dhe Shitje (Zvicër)

Sektori Marketing...

Kosovë, Prishtinë
Murator(Gjermani)

Murator(Gjermani)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.052979 seconds to load. Memory usage: 5.86 M