Hidraulik i Automjeteve (Gjermani)

 

Publikuar më 05 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 115 | ID: #6970
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049796777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Gjermania ka nevojë për puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është Hidraulik i Automjeteve.

Për pozitën Hidraulik klienti ynë kërkon që kandidati ideal t’i posedojë këto cilësi:
· Të ketë trajnim të përgjithshëm si hidraulik
· Të ketë përvojë punë në montimin dhe cmontimin e pjesë hidraulike të automjeteve
· Të jetë i aftë të identifikojë prishjet dhe mosfunksionimet
· Të posedojë patent shoferin, kategorinë B
· Të jetë i përpiktë dhe fleksibil
· Të ketë një mënyrë të struktuaruar të punës

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Zdrukthëtar (Gjermani)

Zdrukthëtar...

Kosovë, Prishtinë
Hidraulik i Automjeteve (Gjermani)

Hidraulik i...

Kosovë, Prishtinë
Mbikqyres ne Restaurant (Gjermani)

Mbikqyres ne...

Kosovë, Prishtinë
Puntorë në shtrimin e rrugëve (Gjermani)

Puntorë në...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.067921 seconds to load. Memory usage: 5.86 M