Banesë me qira

 250.00€

Publikuar më 05 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 215 | ID: #6973
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049399700
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagja Mati 1
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   65 m2

Përshkrimi

Banesë me qira 70m2 , Kati V me ashensor
Lagje Mati1,mbrapa sarajeva grill
Sallon , kuzhine ndaras , 2 dhoma gjumi, 1banjo, ballkon
Shifra A-1534
Tel dhe Viber,Whats app: +383 49 399 700


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Dysheme me parket   Ballkon
  Ashensor   Sigurim
  Parkim   Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Fshesë Elektrike

Rrethina
  Afër institucionit parashkollor   Afër spitalit
  Afër trafikut urban

Info:
Emri: Esenca

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me...

Kosovë, Prishtinë
0.00€

BANESA PER QERA

Kosovë, Prishtinë
290.00€
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
200.00€
Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

Banese me qera ne...

Kosovë, Prishtinë
240.00€This page took 0.065489 seconds to load. Memory usage: 5.98 M