Agjent i Shitjes (Gjermani)

 

Publikuar më 06 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 101 | ID: #6976
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049795777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Agjent i Shitjes.

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Ju e ndërtoni vetë bazën tuaj të konsumatorëve në mënyrë të pavarur dhe kështu kontribuoni në rritjen e gjithë kompanisë
• Ju menaxhoni në mënyrë aktive marrëdhëniet e klientëve dhe ofroni mbështetje të plotë
• Ju garantoni klientëve tuaj blerjen në kohë të shërbimeve dhe në këtë mënyrë siguroni një permbushje të qetë të projekteve
• Ju përdorni aftësitë tuaja të negociatave në përgatitjen profesionale dhe të suksesshme të kushteve të kontratës per secilin bleres

Eksperiencat :
• Ju keni një diplomë ose një arsimim të përfunduar të biznesit
• Ju sjellni me vete përvojë nga zona e shitjes ose shërbimit
• Te jeni komunikues, dhe te gëzoni që keni të bëni me pune me njerëz
• Pengesat nukju dekurajojnë, por vazhdoni tiju nxisin
• Ju punoni në drejtim të problemit, në mënyrë të pavarur

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777,
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

PENIS -për gratë – Flexibl – Gjatësia :, 21 x 4cm

PENIS -për gratë...

Kosovë, Prishtinë

Kërkojmë disa...

Kosovë, Prishtinë
Oferta Pune Saldues (Gjermani)

Oferta Pune...

Kosovë, Prishtinë
Ofertë punësimi në Gjakovë

Ofertë punësimi...

Kosovë, GjakovëThis page took 0.052250 seconds to load. Memory usage: 5.86 M