BANESA ME QERA

 320.00€

Publikuar më 06 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 139 | ID: #6986
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049676704
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Bill Clinton B4 afer nenkalimit
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   70 m2
Viti i ndërtimit:   1992

Përshkrimi

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i tel Rusi.
Banesa ka kete renditje;
Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne katin e 7 dhe lifti gjithmone eshte funksional, banesa e ka pamjen ka rruga kryesore ndersa parkingu per vetura eshte mrapa nderteses.

Banesa do te jete e gatshme per qira nga muaji PRILL dhe qmimi eshte 320 euro i diskutueshem. Banesa leshohet per familjar.

Kontakti: 049676704 viber; +38349676704.


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Dysheme me parket   Ballkon
  Ashensor   Garazhë
  Parkim   Kabëll për TV
  Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Ngrohje qendrore

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër bibliotekës
  Afër dyqaneve   Afër parkut
  Afër spitalit   Afër shtëpis të shëndetit
  Afër trafikut urban   Afër asfaltit

Info:
Emri: Shpetim

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Kerkojme banese me qira per nderkombetare

Kerkojme banese me...

Kosovë, Prishtinë
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
160.00€
Banese me qera ne Ulpiane/mbrapa AAKs Prishtine

Banese me qera ne...

Kosovë, Prishtinë
240.00€
Banese me qera ne Dardani - Te Santea

Banese me qera ne...

Kosovë, Prishtinë
300.00€This page took 0.046064 seconds to load. Memory usage: 5.97 M