Pastrues/e (Gjermani)

 

Publikuar më 07 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 99 | ID: #6991
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049720999
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Detyrat dhe Pergjegjesite :
• Monitorimi dhe ndihma në pastrimin e përditshëm
• Kontrolloni dhe lironi dhomat e pastruara
• Renditja e mallrave dhe furnizimeve të ftuar
• Monitorimi i pastërtisë në të gjlthë zonën e ftuar/ zonën e hotellt
• Bashkëpunim të ngushtë me të gjitha departamentet
• Të marrë pjesë në mbledhjet e drejtuesve të departamenteve

Eksperiencat :
• Te keni te perfunduar ndonje trajnim ose praktike ne hoteleri
• Talent organizativ dhe ndjenjën e pastërtisëdhe rendit
• Përvoja profesionale në shtëpi të krahasueshme
• Orientimi i lartë i mysafirëve dhe i shërbimit
• Metodë e pavarur e punës

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777,
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Depoist (Gjermani)

Depoist (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Punonjës ne fermë (Gjermani)

Punonjës ne...

Kosovë, Prishtinë
Hotelieri (Suedi)

Hotelieri (Suedi)

Kosovë, Prishtinë
Kuzhinier/e(Gjermani)

Kuzhinier/e(Gjermani)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.052104 seconds to load. Memory usage: 5.86 M