Banes me qira

 230.00€

Publikuar më 07 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 190 | ID: #6996
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049399700
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Qender , tek domi pleqve
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   60 m2

Përshkrimi

Ne Qender , tek domi pleqve , blloku par , kati 2
Sallon , kuzhin me trapezari , 1 dhome gjumi, 1banjo, ballkon , shpajz
Shifra A-1539
Tel dhe Viber,Whats app: +383 49 399 700
Banesat e tjera mund ti shihni në www.facebook.com/esenca2


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Kuzhinë   Dysheme me parket
  Ballkon

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Makine e larjes së enve
  Fshesë Elektrike   Ngrohje qendrore

Rrethina
  Afër qendres   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër dyqaneve
  Afër parkut   Afër asfaltit

Info:
Emri: esenca

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

Banese me qera ne...

Kosovë, Prishtinë
240.00€
Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me...

Kosovë, Prishtinë
0.00€
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
220.00€
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
160.00€This page took 0.052499 seconds to load. Memory usage: 5.98 M