Punëtor Ndërtimi (Gjermani)

 

Publikuar më 07 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 101 | ID: #7001
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049720999
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte në Ndërtimtari.

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Krijimi i aktiviteteve të punës dhe zbatimi i planeve
• Komunikimi me nënkontraktuesit
• Kryerja e aktiviteteve në mënyrë të pavarur
• Përgatitja e raportit mujor

Eksperiencat :
• Së paku shkolla e mesme
• Sens të lartë përgjegjësie dhe nivel të lartë të ndërrmarësisë
• Njohja e softuerëve për ndërtimari është avantazh
• Aftësi të punoni në mënyrë të pavarur, të besueshme dhe të strukturuar

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777,
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri: Punsohu.eu

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Lyerës (Gjermani)

Lyerës (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Ndërtimtari (Gjermani)

Ndërtimtari...

Kosovë, Prishtinë
Profesionistë në sektorin e mikpritjes në hotelieri (Suedi)

Profesionistë në...

Kosovë, Prishtinë
Zdrukthëtar (Gjermani)

Zdrukthëtar...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.055117 seconds to load. Memory usage: 5.86 M